Подвійне задоволення: справжнє українське пиво із традиційною італійською піцою – комбо від львівської піцерії ТІсто

Для того, щоб побувати в італійському ресторані, зовсім необов’язково покидати Львів. Для цього достатньо відвідати наш ресторан ТІСТО, що цілком відображає всю філософію кулінарної майстерності Італії та готує за давніми традиціями цієї країни! Але ми вирішили максимально посилити твоє задоволення від вечері, тому пропонуємо скуштувати комбо зі справжньої неаполітанської піци та львівського пива!

Будь певен, тільки у нашому закладі піца у Львові готується за оригінальною рецептурою та випікається у п’єці, а хмільне ідеально доповнює та розкриває її смак!

 

Вигідна пропозиція: пиво Правда + піца у м. Львів від ресторану ТІСТО

Наші постійні відвідувачі знають, що ми співпрацюємо з локальними виробниками України. Одним із наших партнерів являється Театр пива Правда, який допоміг нам підготувати особливе пейрінг-меню. Його фішка у тому, що пиво бездоганно розкриває смак та аромат кожного інгредієнту неаполітанської піци, тому гастрономічне задоволення виростає у декілька разів! Тобі не треба мучитися з вибором напою до своєї трапези, позаяк ми вже зібрали гармонійні поєднання для тебе:

“Супер Чізі Барбекю” та ель “Червоні очі”.
“Салямі з пепероні” та стаут “Обама”.
“Медово-цибулева” та ель American Wheat.

 

“М’ясна з зеленню” та IPA “Батяр”.
“Гаваї” та “Львівський народний ель”.

До речі, комбо-меню піцерії не лише дуже смачне та оригінальне, але також вигідне для тебе! Обираючи готовий набір, ти платиш менше, ніж за окремі позиції з меню, тому обов’язково заощадиш на своїй вечері!

 

Доставка їжі Львів від TISTO

Скуштувати пейрінг-меню можливо навіть удома з друзями, адже у нашій піцерії можна замовити піцу на доставку і крафтове пиво до неї! На сайті легко обрати цікаву для себе комбінацію, позаяк є світлини та повноцінні описи щодо смаку напою і страви, тому ти розумітимеш, що саме замовлятимеш і яке поєднання ласуватиме тобі найбільше.

Нагадаємо, що для постійних клієнтів діють знижки, які також допомагають економити для наступних замовлень. Піцерія TISTO завжди доставляє замовлення власним коштом, а зона доставки охоплює всі райони міста! З умовами та додатковою інформацією можеш ознайомитися на сайті, де також розмішено меню піцерії.

Запам’ятовуй схему ідеальної вечірки: друзі → наша доставка піци → Львів — найкраще місто на Землі → крафтове львівське пиво від “Правди”. Чекаємо на твоє замовлення вже зараз!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *